V jubileuszowa edycja konferencji Konstrukcje Budowlane 2018

Podziel się:
Instytut PWN zaprasza do udziału w V edycji ogólnopolskiej konferencji Konstrukcje Budowlane 2018, która odbędzie się 30 listopada 2018 roku. Kontynuując formułę spotkań w najbardziej spektakularnych lokalizacjach w Polsce, tegoroczne spotkanie będzie miało miejsce w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

Fot. PWNFot. PWN
Budynek muzeum zachwycił swoją bryłą i został nazwany „nową ikoną i symbolem Gdańska”. Rozwiązania budowlane jakie zostały zastosowane w konstrukcji budynku wykorzystują najnowocześniejsze materiały budowlane, o których opowiedzą praktycy odpowiedzialni za ostateczny kształt Muzeum: projektant konstrukcji inż. Paweł Gębka, architekt inż. Jacek Droszcz i kierownik budowy inż. Karol Kalinowski.

Na konferencji nie zabraknie wybitnych specjalistów i niekwestionowanych autorytetów, jak znani Państwu z poprzednich edycji prof. dr hab. inż. Włodzimierz Starosolski, prof. dr hab. inż. Michał Knauff oraz mgr inż. Wiesław Bocheńczyk.
REKLAMA:

Wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do praktyków z branży budowlanej, inżynierów budownictwa, konstruktorów i ekspertów budowlanych, osób związanych z wykonawstwem i nadzorem budowlanym, projektantów, pracowników administracji budowlanej.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: PWN
#wiadomości #wnetrza #konferencja #wydawnictwa

Więcej tematów: