Niezmienne klasyki, do których należy kilka modeli urządzeń Franke

Podziel się:
Od początku roku social media żyją akcją #10yearschallenge. Miliony odsłon hasztagu pokazały nie tylko wizualną ewolucję ludzi i przedmiotów. Dzięki akcji poznaliśmy też niezmienne klasyki, do których należy kilka modeli urządzeń Franke.

Niezmienne klasyki, do których należy kilka modeli urządzeń Franke
Niezmienne klasyki, do których należy kilka modeli urządzeń Franke
Niezmienne klasyki, do których należy kilka modeli urządzeń Franke
Fot. FrankeFot. Franke
Dzięki #10yearschallenge mogliśmy się przekonać jak z biegiem czasu zmienili się znani i lubiani oraz wszyscy z nas (coraz częściej na lepsze). Zobaczyliśmy, że przedmioty przechodzą małe lub większe liftingi. A zasadą jest to, że im lepiej są zaprojektowane, tym zmiany są mniejsze (czego przykładem jest kultowy motocykl Fat Boy). Klasyka jest niezmienna, o czym mogliśmy się przekonać oglądając zdjęcia przedmiotów uznawanych za doskonałe. Do nich należą klocki Lego czy buty Louboutina z charakterystyczną czerwoną podeszwą. W tych wypadkach dwa zestawione zdjęcia różniły się jedynie datą. Okazuje, że nie należy zmieniać udanych rzeczy, cieszących się niesłabnącym zainteresowaniem użytkowników. Zmiana przecież mogłaby tylko rozzłościć fanów produktu.

Podobnie jest w przypadku Franke. W portfolio marki znajdziemy kilkanaście urządzeń kuchennych, które są niezmiennie w ofercie od minimum dziesięciu lat. Są to m.in.: dwa zlewozmywaki z materiału Fragranit+. Półtorakomorowy Mythos w kolorze onyx, z ociekaczem (fuzja funkcjonalności, trwałości i bardzo lubianego przez projektantów wnętrz i klientów koloru) oraz okrągły, ciemnografitowy zlewozmywak Pamira w kolorze kremowym (chętnie wybierany do małych kuchni).
REKLAMA:

Kolejny produkt to piekarnik Country w kolorze beżowym. Model idealnie pasuje do wnętrz rustykalnych, które zawsze mają swoją wierną grupę fanów. W tym stylu wykonany jest również okap Classic Lord w wykończeniu miedź rustykalna – czwarty produkt z listy evergreenów Franke. Piąty to również okap, ale nowoczesny i minimalistyczny – Tunnel wykończony stalą szlachetną. To najlepszy dowód na to, że proste formy są zawsze pożądane, ponieważ w przeciwieństwie do tych bardziej wyszukanych, nie starzeją się tak szybko.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Franke
#wiadomości #wnetrza #franke

Więcej tematów: