Deceuninck na Budmie 2020

Podziel się:
Tegoroczna Budma będzie wyjątkowa – po raz pierwszy pod brandem Deceuninck prezentowane będą aluminiowe systemy okienne i drzwiowe Decalu, produkowany w technologii So Easy system ppoż. WESTA FP oraz systemy okienne PVC marki Deceuninck. Uzupełnieniem prezentacji oferty będą systemy tarasowe Twinson od Deceuninck. Połączenie sił tak mocnych marek jak So Easy System i Deceuninck, za sprawą ubiegłorocznego joint-venture, staje się widocznym faktem i wnosi nową jakość komplementarnej oferty rozwiązań oraz systemów dopasowanych do dzisiejszych potrzeb rynku.

Decalu w technologii So Easy – piękno funkcjonalnych rozwiązań i łatwość prefabrykacji

Rozwiązania technologii So Easy miały swoją premierę rynkową pod koniec 2018 roku. Obecnie, w wyniku umowy joint-venture zawartej pomiędzy Deceuninck i So Easy System, znane są jako seria Decalu pod marką Deceuninck.

Fot. DeceuninckFot. DeceuninckSystemy aluminiowe Decalu wykonane w technologii So Easy cechuje nowoczesny design, doskonałe parametry użytkowe i wyjątkowa szybkość montażu. Charakterystyczną cechą technologii jest zastosowanie zagniatanych uszczelek w profilach, zastąpienie uszczelki centralnej dodatkową uszczelką zewnętrzną i innowacyjnym plastikiem centralnym oraz osłonięcie rowka okuciowego profilem tworzywowym. System zawiera również takie rozwiązania, jak system odwodnienia ukrytego, klamki bezrozetowe czy ukryte zawiasy w standardzie. Wszystkie rozwiązania są ze sobą zintegrowane oraz dostępne w pięciu łatwych w utrzymaniu i konserwacji liniach stylistycznych: klasycznej, minimalistycznej, modernistycznej, industrialnej i retro. To gwarantuje olbrzymią swobodę kreowania stylistyki budynków architektom oraz spełnienie marzeń o idealnym domu inwestorom. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej konstrukcje przeszklone mogą jeszcze lepiej współgrać z elementami fasady i podkreślać indywidualny charakter projektu.

- Systemy Decalu spełniają wszystkie, najbardziej rygorystyczne wymogi prawa budowlanego. To rozwiązania niskoenergetyczne, trwałe i niezwykle odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych - mówi Tomasz Weśniuk, Prezes Zarządu So Easy System oraz Decalu Solutions, spółki powstałej w wyniku zawartej z Deceuninck umowy joint-venture.

W ofercie dostępne są systemy okienno-drzwiowe (Decalu 88 Standard, Decalu 88 Hidden, Decalu 88 New Steel, Decalu 110 Steel, Decalu 94 Retro), systemy drzwiowe (Decalu 88 Doors, drzwi przesuwne Decalu 163 Slide, drzwi harmonijkowe Decalu88 Folding Doors) oraz systemy specjalne (okna uchylne Decalu 88 Open-Out, okna pełnoobrotowe Decalu 101 Scand).

Rozwiązania technologii So Easy są chronione patentami oraz posiadają międzynarodowe i polskie certyfikaty techniczne. W maju 2019 roku Europejski Urząd Patentowy przyznał technologii So Easy ochronę patentem europejskim, a w drugiej połowie roku wdrożona została procedura uzyskania certyfikatu ATG.

WESTA FP - najcieplejszy system ppoż. do uniwersalnych zastosowań

Westa FP to kompletny system rozwiązań do budowy konstrukcji przeciwpożarowych- zewnętrznych i wewnętrznych ścian i drzwi, wyjść ewakuacyjnych, naświetli i doświetli. Cechują go najwyższa stabilność i doskonałe parametry użytkowe. Dzięki zastosowaniu szklenia dwukomorowego, Westa osiąga współczynnik Uw już na poziomie 1,5W/m2*K, jest najcieplejszym systemem ppoż. na rynku.

Rozwiązania systemu WESTA FP znajdują zastosowanie szczególnie w budownictwie obiektowym, w tym użyteczności publicznej, głównie w szkołach, szpitalach, urzędach, biurowcach, zakładach produkcyjnych czy galeriach rozrywkowo-handlowych.
REKLAMA:

Elegant – wyjątkowy design o doskonałych parametrach

System Elegant jest już znany na rynku, jednak teraz będzie dostępny dla szerszego grona zainteresowanych odbiorców. To pierwszy system okienny, który Deceuninck wdrożył na swoim nowatorskim w branży rozwiązaniu: platformie iCOR. Jest to uniwersalny rdzeń przekroju profili okiennych pozwalający na ich dowolną wymienność. Platforma ta stanowi bazę dla wszystkich kolejnych profili oferowanych przez Deceuninck, różniących się kształtem i głębokością zabudowy ramy i skrzydła. Elegant, oprócz doskonałych parametrów, wyróżnia się przede wszystkim designem – to jeden z najsmuklejszych na rynku profili PVC o minimalistycznym wyglądzie i wyrazistym kształcie. Za swoją innowacyjność i design został doceniony nagrodami Red Dot Award 2019 w kategorii Product Design, German Design Award Special 2019 oraz nagrodami IRBS i Top Builder w kategorii Innowacja Roku.

Twinson Click – doskonały taras, po prostu genialny

Na stoisku znajdzie się także ekspozycja systemu tarasowego Twinson Click – Deceuninck zaprezentuje swój nowatorski system montażu tarasów, który, dzięki systemowi zatrzaskowemu (na ’klik’) sprawia, że przeciętny taras może zostać zainstalowany dwa i pół raza szybciej niż zwykły taras, montowany przy użyciu drewna i śrub. Ponadto, nie trzeba przypominać, że Twinson to wysokiej jakości deski kompozytowe - trwałe, antypoślizgowe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, a przede wszystkim nie wymagają żadnej konserwacji czy okresowej impregnacji. Deski kompozytowe można dowolnie docinać, dzięki czemu nie ma ograniczeń w zakresie kształtu i projektu tarasu. Do wyboru jest paleta pięknych, naturalnych barw, doskonale komponujących się zarówno z nowoczesną, jak i tradycyjną architekturą. W gamie produktów oferowanej przez Deceuninck są: komorowa deska Essential Terrace, lita deska Character Massive i lita deska z fakturą słojów drewna Majestic Massive Pro.

Tegoroczna edycja targów BUDMA jest szczególnie ważna dla firmy Deceuninck.

Poprzedni rok był czasem intensywnych zmian w naszej spółce. Przeszliśmy proces rebrandingu, otworzyliśmy w Jasinie nowe, własne Centrum Dystrybucyjne, podjęliśmy jako Grupa Deceuninck współpracę joint-venture z So Easy. Rozwijamy się na wszystkich możliwych polach, dlatego też będziemy obecni na targach, podczas których zakomunikujemy najbliższe plany, nowości i siłę marki Deceuninck. Gorąco zachęcam do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie prezentować będziemy doskonałą ofertę i nowatorskie na rynku rozwiązania – mówi Grzegorz Federowicz, Dyrektor Sprzedaży w Deceuninck.

Targi BUDMA są doskonałą okazją do budowania relacji biznesowych. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Deceuninck: Hala 5, Stoisko 3 i rozmowy z przedstawicielami firmy na temat jej szerokiej oferty.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Deceuninck
#okna #wiadomości #okno #targi #okna i drzwi

Więcej tematów: