Nowości produktowe FERRO

Podziel się:
Firma Ferro powiększyła swój asortyment o kilka nowości.

Fot. FerroFot. Ferro

Kuchenna Zumba w czerwieni

Zumba to propozycja dla tych, których stać na odrobinę fantazji w kuchni. I nie chodzi tu wyłącznie o gotowanie. Konstrukcja tej jednouchwytowej baterii kuchennej dzięki zastosowaniu elastycznej wylewki pozwala na dowolne ułożenie jej kształtu. Zmienny zasięg wylewki, który waha się w przedziale od 150 do 350 mm oraz wysokość – od 280 do 440 mm pozwalają natomiast na swobodne manewrowanie podczas pracy. Teraz do bogatej rodziny wyjątkowych baterii Zumba, w której znaleźć można wylewki m.in. w kolorze białym, czarnym, żółtym i zielonym, dołącza nowy model w ognistej czerwieni.

Armatura z tej kolekcji wyróżnia się minimalistycznym designem, który świetnie sprawdzi się zarówno w aranżacjach o charakterze industrialnym, czy skandynawskim, ale z powodzeniem poradzi sobie także w stylistyce klasycznej. Wylewka Zumby jest wymienna, dlatego w razie potrzeby zawsze można sięgnąć po kolejny kolor, który odświeży kuchenne wnętrze. Najwyższej jakości komponenty wykorzystane w konstrukcji baterii, takie jak np. regulator ceramiczny, są natomiast gwarancją bezawaryjnej pracy i niepodważalnej jakości.

Fot. FerroFot. FerroFot. FerroFot. Ferro

Powiększone rodziny baterii Algeo Square, Zicco i Tiga

Algeo Square, Zicco i Tiga to klasyki oferty FERRO. Duża liczba zróżnicowanych modeli armatury dostępnych w serii Algeo Square, a także jej uniwersalny, minimalistyczny design sprawiają, że świetnie odnajdzie się ona w bardzo odmiennych stylistycznie łazienkach i kuchniach. Wzornictwo Zicco zdominowała natomiast geometria – praktycznie wszystkie jej elementy oparto na prostokątnym profilu. Od strony estetycznej linia ta znakomicie wpisuje się w panujące trendy w modzie. Z kolei seria Tiga charakteryzuje się łagodnymi kształtami. Przypadną one do gustu w szczególności zwolennikom klasycznych aranżacji łazienkowych.

Aktualnie opisane rodziny powiększyły się o nowe modele jednouchwytowe. Algeo Square oraz Zicco wzbogaciły się o baterię umywalkową ścienną z przyłączem natrysku o długości wylewki 22 cm oraz baterię umywalkowo-wannową ścienną z przyłączem natrysku o długości wylewki 35 cm. Dodatkowo, w przypadku Zicco, wspomniany model umywalkowo-wannowy dostępny jest z zestawem natryskowym. W kolekcji Tiga znajdziemy natomiast jedną nową propozycję: baterię umywalkową ścienną z przyłączem natrysku i wylewką o długości 22 cm.
REKLAMA:

Nowości te to specjalny ukłon FERRO w stronę remontujących łazienki w starym budownictwie. Zazwyczaj preferowano tam ścienny montaż baterii umywalkowych, a nierzadko jeden model obsługiwał łączone funkcje umywalki i natrysku lub umywalki i wanny. Sięgną po nie także zwolennicy klasycznych rozwiązań łazienkowych. Baterie wyposażone są w niezawodny regulator ceramiczny, a ich wylewki w perlator M24x1.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Ferro
#armatura #wnetrza #ferro #produkty #Armatura, wanny, natryski - inspiracje

Więcej tematów: