Wysokiej jakości materiały do produkcji mebli. Zobacz je w wyjątkowych realizacjach wnętrz

Podziel się:
Meble, zarówno te w przestrzeni prywatnej, jak i publicznej, poza ciekawym designem, powinny charakteryzować się trwałością i wysoką jakością wykonania. Dużą popularnością cieszą się dziś meble wykonywane za zamówienie, które możemy w pełni dopasować do aranżowanego wnętrza. Do ich wykonania doskonale nadają się materiały firmy Pfleiderer – płyty laminowane, laminaty HPL, blaty robocze oraz wiele innych. W galerii zdjęć prezentujemy ciekawe realizacje wnętrz, w których zostały one zastosowane.

Fot. PfleidererFot. Pfleiderer
Aranżacja wnętrza jest często odzwierciedleniem charakteru jego właścicieli. Spoglądając na salon czy kuchnię, łatwo stwierdzić co lubią domownicy lub w jaki sposób najchętniej spędzają w domu swój wolny czas. Wybierając meble, nie warto jednak skupiać się wyłącznie na stronie estetycznej, ponieważ trwałość i jakość materiałów ma równie duże znaczenie. To właśnie dzięki nim możemy dłużej cieszyć się swoimi ulubionymi meblami i z przyjemnością korzystać z nich każdego dnia. Aby tak było, warto do budowy mebli wybrać materiały firmy Pfleiderer.

Fot. PfleidererFot. Pfleiderer
W ofercie producenta znajdziemy m.in. płyty laminowane, blaty kuchenne, ścianki przyblatowe oraz laminaty HPL, które są spójne wzorniczo. Oprócz kwestii estetycznych, jedną z ich najważniejszych cech, jest ich wysoka jakość. Znakomicie sprawdzają się w produkcji mebli, zabudów meblowych i elementów wykończenia wnętrz, zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i obiektach użyteczności publicznej. Można z nich wykonać nie tylko fronty, ale też całe elementy konstrukcyjne mebli jak np. korpusy. Doskonale sprawdzą się w zabudowach każdej nawet najbardziej wymagającej przestrzeni. Są też idealną alternatywą dla drogich i często trudnodostępnych materiałów tj. drewno, kamień lub metal. Wszystko za sprawą szerokiej palety dekorów, w której są dostępne w ramach kolekcji Mood Stories.

Fot. PfleidererFot. Pfleiderer

10 inspirujących nastrojów

Na kolekcję Mood Stories składa się 10 nastrojów, które są ogromną pomocą w procesie projektowania wnętrza oraz zabudów meblowych. Zapewniają łatwość pracy z dekorami Pfleiderer, ale przede wszystkim są zgodne z trendami. W każdym nastroju znajdziemy gotowe moodboardy, które podpowiadają gotowe rozwiązania, ale możemy też samodzielnie zestawiać wybrane dekory. Z kolekcją Mood Stories projektowanie wnętrz oraz mebli jest dużą przyjemnością.

Fot. PfleidererFot. Pfleiderer

W trosce o ekologię

Materiały do produkcji mebli firmy Pfleiderer to nie tylko piękne dekory i ich modne zestawienia. Niezwykle ważnym elementem jest także aspekt ekologiczny. Pfleiderer jako jeden z największych recyklerów drewna poużytkowego przetwarza m.in. zniszczone palety, stare meble itp., dając im w końcowym efekcie drugie życie. To właśnie materiały drewnopochodne są bazą kolekcji Mood Stories. Co więcej, płyty laminowane, blaty kuchenne i laminaty HPL Pfleiderer są niezwykle proste w pielęgnacji. Aby utrzymać je w czystości, nie potrzebujemy żadnych specjalistycznych, często nieekologicznych środków myjących. W większości przypadków wystarczy ciepła woda lub płyn do mycia naczyń oraz delikatna ściereczka.

Fot. PfleidererFot. Pfleiderer

Do różnego rodzaju projektów

Z jakiego powodu jeszcze warto wybrać materiały Pfleiderer do produkcji mebli? Z uwagi na niezwykłą łatwość obróbki. Zastosowane m.in. na płytach meblowych powierzchnie są bardzo trwałe – przy użyciu odpowiednio ostrych narzędzi, pozwalają na precyzyjne cięcie, bez wyrw w laminacie czy wyszczerbień. Dzięki temu materiały firmy Pfleiderer doskonale sprawdzają się w nawet najbardziej wymagających i nietypowych projektach.
REKLAMA:

Wysokiej jakości materiały firmy Pfleiderer to najlepszy wybór, jeśli chcemy zbudować trwałe, funkcjonalne, a ponadto estetyczne meble. Meble kuchenne, szafy do zabudowy, półki, regały, łóżka czy ścianki RTV – wszystko to stworzysz z ich pomocą. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, gdzie pokazujemy materiały Pfleiderer w realizacjach wnętrz. To najlepszy przykład na to, że są one połączeniem wysokiej jakości i nienagannej estetyki.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Pfleiderer
#czytelnia #meble #wnetrza #w wewnatrz_bud #pfleiderer #Meble pokojowe

Więcej tematów: