Wydarzenie w branży drzwi, okien i fasad - Fensterbau Frontale 2024

Podziel się:

Wyjątkowe wydarzenie w branży drzwi, okien i fasad - Fensterbau Frontale 2024, które odbędzie się w dniach 19-22 marca 2024 roku w Norymberdze. To doskonała okazja do pogłębienia wiedzy, poszerzenia kontaktów oraz zapoznania się z najnowszymi innowacjami branży.

Podczas tych czterech dni, będą mieli Państwo możliwość:
• Zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi, obejmującymi rozwiązania związane ze stolarką okienną i drzwiową. Wystawcy będą prezentować swoje najnowsze produkty, w tym innowacyjne systemy, nowoczesne technologie i trendy w tej dziedzinie.
• Osobistych spotkań z ekspertami, którzy chętnie omówią najnowsze trendy, innowacje oraz perspektywy rozwoju w branży stolarki okiennej i drzwiowej.
• Eksploracji innowacyjnych rozwiązań związanych z oprogramowaniem, technologiami produkcji oraz nowoczesnymi materiałami wykorzystywanymi w produkcji okien i drzwi.
• Nawiązania kontaktów z innymi profesjonalistami z branży, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Fensterbau Frontale to wydarzenie cykliczne odbywające się co dwa lata. Podczas poprzedniej edycji w 2022 roku, obie imprezy zgromadziły ponad 28 500 odwiedzających z ponad 100 państw oraz 708 wystawców z 33 krajów. Wystawcy prezentowali swoje produkty i usługi na powierzchni 13 hal. Targi HOLZ-HANDWERK odbywa się równocześnie z targami Fensterbau Frontale, tworząc wyjątkowe, równoległe wydarzenie skupione na branżach stolarki okiennej, drzwiowej, fasad oraz obróbki drewna.

Dołączając do nas na Fensterbau Frontale, otworzą Państwo sobie drzwi do rozwoju, zdobycia nowych kontaktów biznesowych oraz zobaczenia, jak najnowsze innowacje mogą wpłynąć na rozwój Państwa działalności w dziedzinie stolarki okiennej i drzwiowej. Serdecznie zapraszamy!

Fensterbau Frontale – Nürnberg Messe Przedstawicielstwo w Polsce (targinorymberga.pl)

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Targi Norymberga
#drzwi #wiadomości #okno #okna i drzwi

Więcej tematów: