Nowa linia uniwersalnych lakierów matowych Bostik SUPER COLOR!

Podziel się:

Nowy rok, a więc w ofercie Bostik stopniowo będą pojawiać się nowe propozycje. Nieustannie pracujemy nad rozwijaniem gamy dostępnych produktów, a w tym roku oprócz zapowiadanych już wcześniej rewelacyjnych preparatów do hydroizolacji WATERSTOP pojawią się również nowe wersje znanych i lubianych lakierów SUPER COLOR. Jest to szeroka paleta lakierów do malowania i zabezpieczania powierzchni, które znakomicie nadają się do domowych zastosowań czy majsterkowania. Każdy znajdzie wśród dostępnych lakierów SUPER COLOR coś dla siebie — majsterkowicze i rzemieślnicy.

Dla przypomnienia: Lakiery Bostik SUPER COLOR są odporne na UV i warunki atmosferyczne, dzięki czemu zapewniają doskonałą i trwałą ochronę powierzchni oraz intensywne kolory. Lakiery z serii SUPER COLOR schną w mgnieniu oka, o oznacza sprawniejszą realizację Waszych projektów remontowo-budowlanych.

Na wiosnę w serii SUPER COLOR pojawiają się nowe lakiery matowe – co oznacza jeszcze więcej możliwości! Matowe lakiery uniwersalne mają szerokie spektrum zastosowania: naprawa, renowacja lub remont. Można je stosować na różnych powierzchniach, m.in. drewnie, betonie, kamieniu, ceramice i niektórych tworzywach sztucznych. Lakiery z serii SUPER COLOR MAT mają wszystkie zalety pozostałych produktów z tej serii, a więc wysoką odporność na UV i opady atmosferyczne, a także krótki czas schnięcia, a oprócz tego nadają lakierowanych powierzchniom elegancki i głęboki matowy odcień, dzięki czemu uzyskacie wysokiej jakości estetyczne wykończenie. Lakiery matowe Bostik dostępne będą w aż 10 kolorach — szeroka paleta barw do wyboru oznacza więcej możliwości zastosowania!

Kiedy za oknem zrobi się nieco cieplej i przytulniej, warto pomyśleć o odświeżeniu wyglądu mebli ogrodowych, nadaniu bardziej estetycznego wyglądu ceramicznym doniczkom na tarasie, czy pomalowaniu metalowych elementów ogrodzenia. Lakierowanie dekoracyjne i ochronne powierzchni lakierami uniwersalnymi Bostik SUPER COLOR MAT to czysta radość i zachwycający efekt wizualny.

Całość naszej oferty lakierów dostępna jest tutaj:

https://diy.bostik.com/pl-PL/produkty/super-color

Wybierzcie coś dla siebie!

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Materiał partnera
#ściany #wnętrza #malowanie #produkty #bostik #materiał partnera

Więcej tematów: