<

Mała fotowoltaika, czyli prosty sposób na własny prąd

Na działce, w ogrodzie, na kempingu – wszędzie tam, gdzie nie mamy dostępu do sieci elektrycznej, możemy wytwarzać prąd z energii słonecznej.

Więcej...

Jakie kolektory wybrać: płaskie czy próżniowe?

Wbrew pozorom decyzja nie jest w tym wypadku prosta. Zanim przystąpimy do jakichkolwiek prac warto więc spojrzeć na całą sprawę biorąc pod uwagę dwa najważniejsze aspekty – możliwości montażowe oraz kryterium ceny.

Więcej...

Kolektory płaskie Slim Line od De Dietrich

Firma De Dietrich wprowadziła właśnie do swojej oferty nową linię kolektorów płaskich Slim Line.

Więcej...

Jak działają kolektory słoneczne?

Przed decyzją związaną z instalacją lub modernizacją systemu odpowiedzialnego za podgrzanie ciepłej wody użytkowej warto dokładnie poznać możliwości, jakie daje wykorzystanie energii słonecznej.

Więcej...

Jak stworzyć prawdziwie „zielony” dom?

Odnawialne źródła energii wciąż cieszą się znacznym zainteresowaniem ze strony inwestorów indywidualnych

Więcej...

Kolektory słoneczne Logasol SKS 5.0 marki Buderus

Nowe kolektory słoneczne Logasol SKS 5.0 marki Buderus to gwarancja zwiększonej efektywności w pozyskiwaniu energii ze słońca, dzięki wypełnieniu gazem szlachetnym i hermetycznie szczelnej obudowie

Więcej...

Kolektory słoneczne, a &quot;zielona&quot; energia

Płaskie kolektory słoneczne produkowane w Polsce są lepsze od importowanych kolektorów próżniowych, kotły c.o. opalane węglem mogą być w pełni ekologiczne, a odpowiednio zamontowane dobrej jakości okno pozwoli zaoszczędzić energię - przekonują przedstawiciele firm biorących udział...

Więcej...

Kolektory słoneczne Junkers

W sprzedaży dostępne są już płaskie, pionowe kolektory słoneczne Comfort FKC-2S i Excellence FKT-2S o największej na rynku powierzchni apertury.

Więcej...

Kolektor płaski De Dietrich C250V PL

Firma De Dietrich wprowadza kolektor.

Więcej...
Loading...