newsletter reklama projekty domów forum
niedziela 12 lipca 2020
02.12.2014r...

Global Schindler Award z imponującą liczbą zgłoszeń

Rejestracja do konkursu Global Schindler Award 2015 zakończyła się 15 listopada. Ponad 1500 zgłoszeń z 58 krajów, w tym przeszło setka z Polski – ten imponujący wynik spowodowany jest rozszerzeniem zasięgu Schindler Award na cały świat. Uczestnicy to studenci szkół wyższych i uniwersytetów ze wszystkich kontynentów, od Chin po Kenię i od Szwajcarii po Meksyk.
 Fot. Schindler
Fot. Schindler
Global Schindler Award jest jednym z najbardziej prestiżowych międzynarodowych konkursów skierowanych do studentów, skupiającym się na projektowaniu przestrzeni miejskich. Stanowi unikalną szansę dla studentów architektury, urbanistyki i planowania, aby mogli wcielić z życie swoje pomysły w ogólnoświatowym wyzwaniu tworzenia zrównoważonych i przyjaznych miast.

Schindler Group wraz z partnerem akademickim konkursu ETH Zurich z niecierpliwością czekają do 31 stycznia 2015 r. na prace konkursowe uczestników konkursu, którzy w swoich projektach zaproponują rozwiązania dla chińskiego miasta Shenzen, położonego w delcie Rzeki Perłowej. Studenci w swoich pracach połączą rozwiązania mobilności, urbanistyki i globalizacji. Międzynarodowe jury złożone z wybitnych praktyków i ekspertów przyzna nagrody warte 150 000 USD, a wyniki zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali wręczenia nagród wiosną 2015r.
--
REKLAMA:
--
W nadchodzących miesiącach, podczas gdy studenci będą pracować nad swoimi zgłoszeniami do konkursu, wszystkie aktualności, wywiady i artykuły dotyczące Global Schindler Award, będą publikowane na stronie dedykowanej konkursowi www.schindleraward.com. Zbliża się zatem pracowita zima i ekscytująca wiosna w związku z faktem, że ten ogólnoświatowy konkurs dla studentów wkracza w kolejną fazę.

źródło: Schindler

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d