newsletter reklama projekty domów forum
sobota 4 lipca 2020
18.05.2020r...

Nowy katalog Polbruk na sezon 2020

Najnowszy katalog Polbruk 2020 jest już dostępny! W katalogu znajdziemy wiele stylowych nowości oraz wyjątkowych produktów, cieszących się od wielu lat uznaniem klientów. Jest to olbrzymi zbiór, inspiracji bardzo przydatnych przy projektowaniu przydomowej przestrzeni.
Fot. Polbruk
Fot. Polbruk
Na kartach nowego katalogu Polbruk 2020 znajdziemy bogaty wybór kostek brukowych, płyt wielkoformatowych dedykowanych na tarasy, podjazdy oraz deptaki i alejki, a także elementów małej architektury. W tegorocznej ofercie firmy znalazło się wiele nowości.

Dizajnerska płyta tarasowa Exa znana ze swego oryginalnego kształtu zbliżonego do plastra miodu zyskała nowy modny kolor folk (szaro-biały). Do nowości należą również elementy małej architektury, które są niezwykle ważne przy aranżowaniu przestrzeni wokół domu: obrzeża, palisady, stopnie, a także murki, donice oraz ogrodzenia. Na uwagę zasługują obrzeża Flesz i Lingo, a także palisada Hestra charakteryzujące się minimalistyczną formą pasującą do wielu wzorów kostek i błyt betonowych. W katalogu znajdują się również ciekawe propozycje stopni schodowych: Grando, Lira i Linea, doskonale pasujących zarówno do ogrodów nowoczesnych, w stylu śródziemnomorskim, jak i sielskich oraz romantycznych. Każdy znajdzie tu coś pasującego do jego wizji otoczenia domu i ogrodu. Warto również zwrócić uwagę na murki, które są bardzo przydatne w przypadku, gdy teren wokół posesji nie jest równy. Do nowości należy inspirowany łupkiem skalnym murek Albero oraz interesujący multifunkcyjny moduł betonowy Tigela, który może być wykorzystany na wiele różnych sposobów. Można z niego zbudować murek, donice, kwietniki, a także fontannę czy nawet meble ogrodowe np. siedziska lub barek. Listę nowości uzupełnia Neo. Z betonowych pustaków Neo można zbudować nowoczesne ogrodzenie, ale nie tylko… Nadają się również na piękną ogrodową fontannę, czy siedziska.
--
REKLAMA:
--
Wszystkie propozycje prezentowane w katalogu znacznie uatrakcyjniają aranżację otoczenia wokół domu. Można je również wykorzystać w przestrzeni miejskiej. Wśród tych rozwiązań nowością w ofercie jest wielkoformatowa płyta Magna w kolorze korten. Ma ona grubość 8 i 10 cm, dzięki czemu może być z powodzeniem wykorzystana do budowy reprezentacyjnych nawierzchni w przestrzeni miejskiej, takich jak place, deptaki oraz podjazdy.

Katalog ma przejrzystą formę. Znajdziemy w nim wszystkie wymiary, dostępne faktury i kolory. Został on wzbogacony w niezwykle przydane informacje o miejscu zastosowania danego produktu. Dzięki temu, każdy z zainteresowanych będzie wiedział, gdzie można położyć wybraną kostkę lub płytę, czy nadaje się ona na taras, czy może można ją wykorzystać w lekkim ruchu samochodowym lub np. w ruchu powyżej 3,5t. Dużym ułatwieniem projektowym jest również przedstawienie pod każdym produktem w katalogu propozycji produktów uzupełniających. Dzięki temu zyskujemy pewność, że wybrane produkty będą do siebie pasować.
Konsumenci doceniają markę za jakość produktów, design i obsługę klienta, a dowodem tego jest nagroda Superbrands Polska 2020.

Katalog jest dostępny w wersji papierowej oraz online. W wersji papierowej można go otrzymać w sieci sprzedaży. Online jest dostępny pod linkiem: https://www.polbruk.pl/pl/materialy-do-pobrania/

źródło: Polbruk

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d