newsletter reklama projekty domów forum
piątek 16 kwietnia 2021
07.04.2021r...

Marka Bosch została uznana za Lidera Jakości 2021

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2021 to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, którego celem jest wyłonienie najlepszych jakościowo, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku. W tym roku marka Bosch zajęła pierwsze miejsce w kategorii "Urządzenia i systemy grzewcze" uzyskując tym samym złote godło „Konsumencki Lider Jakości 2021“.
Fot. Bosch
Fot. Bosch
Organizatorem programu jest Redakcja Strefy Gospodarki – ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. Wyróżnienie przyznawane jest na podstawie badania, w którym gromadzone są opinie aktywnych konsumentów. W ramach badania zbierane są nie tylko opinie, ale również wiedza na temat jakości wybranych produktów i usług. Każda kolejna edycja badania realizowana jest na coraz większej próbie badawczej. Ogólna próba badawcza w roku 2021 to 16 705 osób.
--
REKLAMA:
--
Bosch Thermotechnik GmbH jest jednym z największych na świecie producentów urządzeń służących do ogrzewania, przygotowania ciepłej wody użytkowej, wentylacji i klimatyzacji (HVAC). W ubiegłym roku marka Bosch oraz marka Junkers połączyły siły i oferują doskonałą jakość, doświadczenie i nowoczesność pod wspólnym szyldem – Bosch Termotechnika. Niezawodność produktów grzewczych, ich niezwykły design, a przede wszystkim innowacyjność to zasługa zaawansowanej technologii, za którą stoi marka Bosch.

źródło: Bosch

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d