newsletter reklama projekty domów forum
niedziela 5 lipca 2020
24.04.2014r...

Brodzik Scona firmy Kaldewei

Nowy model Scona firmy Kaldewei to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na emaliowane powierzchnie prysznicowe umożliwiające nowoczesną aranżację strefy prysznicowej zabudowanej w płaszczyźnie podłogi.
Fot. Kaldewei
Fot. Kaldewei
Komfort, wizualna estetyka przestrzeni oraz indywidualność stały się kluczowymi elementami nowoczesnej architektury łazienkowej. Przygotowując projekt architekt musi wziąć pod uwagę przede wszystkim uwarunkowania przestrzenne danego pomieszczenia. Równie ważnym kryterium doboru elementów wyposażenia jest budżet inwestora. Każdy z tych parametrów łączy w sobie powierzchnia prysznicowa Scona. Model ten posiada wszystkie zalety płaskich brodzików ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm, które doskonale sprawdzają się jako zabudowane w płaszczyźnie podłogi. Uniwersalny, ponadczasowy design linii Scona może stanowić podstawę ciekawej aranżacji nowoczesnej przestrzeni łazienkowej. Obecność w ofercie kolekcji Scona jest odpowiedzią producenta na wzrastające zapotrzebowanie na superpłaskie powierzchnie prysznicowe przeznaczone dla klientów o różnych możliwościach finansowych i jest kolejnym potwierdzeniem wiodącej pozycji marki Kaldewei na rynku wyrobów sanitarnych.

Emaliowana powierzchnia prysznicowa Scona – to dziewięć rozmiarów - od najmniejszego modelu o wymiarach 80x80 cm aż do wersji o wymiarach 140x90 cm. Tak duża gama produktów powoduje, że seria ta bez problemu wpisuje się w niemal każde warunki przestrzenne i umożliwia aranżację nowoczesnej, komfortowej przestrzeni prysznicowej z brodzikiem montowanym w płaszczyźnie podłogi. Okrągła, umieszczona pośrodku pokrywa odpływu oraz łagodnie wyprofilowane wewnętrzne krawędzie stanowią ciekawy wizualny kontrast z surową, geometryczną formą brodzika i są niewątpliwie znakiem rozpoznawczym tego modelu. Kąty proste ułatwiają harmonijną integrację płaszczyzny prysznicowej z podłogą w pozostałej części pomieszczenia.

Fot. Kaldewei
Fot. Kaldewei
Dzięki unikalnemu know-how oraz wykorzystaniu nowoczesnych technologii firma Kaldewei tworzy produkty, które spełniają najwyższe wymagania w zakresie jakości oraz wzornictwa. Wykonana ze stali emaliowanej o grubości 3,5mm,kolekcja Scona, posiada wszystkie cechy charakterystyczne dla produktów marki Kaldewei. Brodziki są estetyczne, trwałe, łatwe do utrzymania w czystości i odpowiadają najwyższym standardom jakościowym i higienicznym. Nawet podczas bardzo intensywnej eksploatacji na powierzchni emalii nie widać najmniejszych śladów zużycia. Warto poza tym pamiętać, że firma Kaldewei udziela na swoje produkty wykonane z 3,5 mm stali emaliowanej 30 lat gwarancji.

Powierzchnia prysznicowa Scona dostępna jest nie tylko w standardowych kolorach sanitarnych, ale także w ekskluzywnych matowych barwach z kolekcji Coordinated Colours. Bogata kolorystyka powierzchni prysznicowych Scona wykonanych ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm gwarantuje możliwość harmonijnego łączenia strefy prysznicowej z powierzchniami z naturalnych materiałów takich jak drewno czy kamień. Charakterystyczna, okrągła pokrywa odpływu oferowana jest przez producenta w kilku kolorach m.in.: czarnym, białym, w kolorze chrom a także w pełnej palecie barw Coordinated Colours. Atrakcyjność kolekcji zwiększają dostępne w ofercie Kaldewei opcje wyposażenia dodatkowego. Powierzchnie prysznicowe Scona można zamówić z częściowym lub pełnym wykończeniem przeciwpoślizgowym, a także z powierzchnią uszlachetnioną, która powoduje że woda spływa perliście i nie pozostawia na powierzchni emalii brudu czy innych osadów.

Źródło: Kaldewei

(MZ)

--
REKLAMA:
--

źródło: Kaldewei

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d