Meble w pokoju dziecka

Podziel się:
Pomysł marki Pinio to pokazywanie pięknie zaprojektowanego i solidnego meblarstwa. Kolekcja Fundi jest prostym i zarazem eleganckim zestawem mebli dziecięcych przeznaczonym do pokoju niemowlaka. Stanowi swoiste połączenie klasycznej linii mebla z nowoczesnymi relingami, które służą jako uchwyty. Jeśli gustujesz w prostym, nowoczesnym wzornictwie – warto przyjrzeć się tej kolekcji.

Fot. DrewnostylFot. DrewnostylZestaw Fundi jest nie tylko atrakcyjny stylistycznie, ale również bardzo praktyczny. Komoda została wyposażona w trzy pojemne szuflady. Dwudrzwiowa szafa na pewno zmieści dziecięce ubranka i wszystkie potrzebne rzeczy. Całość pozwala na stworzenie ciekawie zaaranżowanego pokoju maluszka. Powierzchnia frontów jest gładka i daje w dotyku odczucie aksamitnej miękkości i ciepła, co sprzyja tworzeniu w pokoiku przytulnej atmosfery. Bryły wchodzące w skład kolekcji oraz użyte do ich produkcji materiały są przebadane i atestowane. Meble wykonano z lakierowanej płyty MDF. Klasyka bieli znalazła tu więc połączenie z nowoczesnymi standardami jakości.

Fot. DrewnostylFot. DrewnostylFot. DrewnostylFot. Drewnostyl
Taki kolor mebli ułatwi z pewnością dobranie kolorów i elementów dekoracyjnych. Całość komponuje się zarówno z pastelowymi, jak i kontrastowym barwami. Rodzice decydujący się na tą kolekcję łatwo ożywią dodatkami dziecięce królestwo. Lekka, świeża biel dzięki swojej uniwersalności sprawdzi się w każdym zestawieniu, a przy tym da w dziecięcym pokoju wrażenie przestronności, optycznie powiększając wnętrze. Fot. DrewnostylFot. DrewnostylCiepła, delikatna barwa światła pomoże zbudować w pokoju maluszka nastrój sprzyjający relaksowi, zarówno mamy, jak i dziecka.

Producentem marki Pinio jest firma Drewnostyl, która od prawie 20 lat zajmuje się produkcją mebli z litego drewna sosnowego i MDFu, zarówno na rynek polski, jak i na rynki europejskie. Zajmuje się tworzeniem oraz sprzedażą mebli i, jak przystało na pasjonatów meblarstwa, pojawia się wszędzie tam, gdzie o meblach jest głośno. Doświadczenie tej marki oraz świetnej jakości produkty znalazły uznanie wśród klientów i zostały wielokrotnie nagradzane przez branżę meblarską.
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: drewnostyl
#czytelnia #meble #wnetrza #drewnostyl #w pokoj_dzieciecy #Meble pokojowe #Pokój dziecka - wystrój

Więcej tematów: