Aplikator 360º - rewolucja na rynku silikonów!

Podziel się:
We wrześniu rynek uszczelniaczy został zrewolucjonizowany przez Aplikator 360º, który umożliwia precyzyjną i wygodną aplikację spoiny wszędzie tam, gdzie do tej pory było to niemożliwe. Zastosowany w szerokiej gamie silikonów marki Tytan Professional, usprawni pracę profesjonalistów, stawiających na perfekcję i szybkość wykonania.

Aplikator 360º - rewolucja na rynku silikonów!Dzięki Aplikatorom 360º, w które wyposażone są silikony Tytan Professional, ułożenie szczelnej i równej spoiny w trudno dostępnym miejscu przestaje być problemem. Meritum innowacji jest obrotowa końcówka dozująca uszczelniacz, którą można łatwo ustawić pod dowolnym kątem względem kartusza i płaszczyzny, na którą nakładany jest silikon. Nowy aplikator kątowy można stosować w sposób tradycyjny, tam gdzie układana jest długa i prosta spoina, np. na obrzeżu wanny. Niemniej jego zalety ujawniają się zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach, gdzie zwykły aplikator nie jest w stanie dotrzeć lub gdzie aplikacja wymaga wysiłku i przyjęcia niekomfortowej pozycji ciała. Ruchoma głowica aplikatora obraca się o 360º umożliwiając szybkie wykonanie prac wykończeniowych wymagających aplikacji silikonu od dołu (np. wisząca miska toaletowa), od góry (np. przewody wentylacyjne), od tyłu (np. stojąca miska toaletowa) i z boku (np. bliskość ściany). Wprowadzenie obrotowego mechanizmu w Aplikatorze 360º daje ponadto gwarancję właściwego dozowania i aplikacji optymalnej ilości materiału w odpowiednim miejscu.

– Zdecydowaliśmy się wprowadzić ten rewolucyjny aplikator z myślą o uspawnieniu pracy montażystów-instalatorów. Takiego rozwiązania nie zaproponował jeszcze, w przypadku silikonów, żaden producent chemii budowlanej w Polsce. Zachowując dotychczasowe funkcje standardowego aplikatora, wzbogaciliśmy go o nowe, rewolucyjne możliwości dozowania uszczelniacza pod każdym kątem. – podkreśla Przemysław Strzyż, Brand Manager w firmie Selena.
REKLAMA:

Aplikator 360º - rewolucja na rynku silikonów!

360° stopni pracy

Aplikacja spoiny w trudno dostępnych miejscach, takich jak przestrzeń pod nisko zamontowanym bidetem, czy boczna powierzchnia umywalki przylegającej blisko do ściany wymagała do tej pory sporego wysiłku instalatora. To już przeszłość! Z silikonami sanitarnymi wyposażonymi w Aplikator 360º uszczelnienie wanny tuż przy ścianie stanie się teraz możliwe do wykonania w łatwy i precyzyjny sposób, dzięki możliwości ułożenia spoiny pod dowolnym kątem – od góry lub z boku. Także uszczelnianie wysoko położonych powierzchni nie sprawi profesjonalnemu glazurnikowi kłopotu. Może on teraz swobodnie wykonywać swoją pracę stojąc na podłodze. Wystarczy przekręcić końcówkę aplikatora do dołu i prowadzić spoinę trzymając wyciskacz na wyciągniętej ręce – bez potrzeby rozkładania drabiny, jak w przypadku tradycyjnych aplikatorów.

– Innowacyjny, ruchomy mechanizm zastosowany w silikonach Tytan Professional z Aplikatorem 360º eliminuje większość znanych problemów z wykonywaniem uszczelnień. Jego funkcjonalność została potwierdzona w testach z udziałem profesjonalnych wykonawców – mówi Karol Cisarż, Product Manager w firmie Selena.

Aplikator 360º - rewolucja na rynku silikonów!W aplikator kątowy wyposażono następujące produkty uszczelniające marki Tytan Professional: Silikon uniwersalny, Silikon sanitarny, Silikon neutralny sanitarny, Silikon do wanien akrylowych i PVC, Silikon szklarski, Silikon neutralny (szklarski), Silikon budowlany (neutralny), Silikon do marmuru i kamienia, Silikon do akwariów, Silikon wysokotemperaturowy, Silikon akrylowy, Kauczuk oraz Uszczelniacz kominkowy +1250ºC

Producent: Selena SA
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Selena
#wewnatrz_bud #maszyny #selena #zewnatrz_bud #narzedzie_reczne #uszczelnianie #produkty #Narzędzia ręczne

Więcej tematów: