Szkolenia w ogrodzie LIBET DESIGN

Podziel się:
Wraz z końcem sezonu fachowcy - już mniej zaabsorbowani kolejnymi inwestycjami - mają więcej czasu na poznawanie nowych modnych trendów, innowacyjnych produktów oraz najnowszych metod stosowanych w branży. Nowo otwarty ogród Libet Design nadaje się do tego doskonale.

Fot. LibetFot. LibetOgród Libet Design to inne spojrzenie na temat nawierzchni i aranżacji ogrodu. Tworzą go różne, przenikające się strefy stylistyczne – miejska, rustykalna, nowoczesna. Każda ze stref zawiera kilka zakątków tematycznych: np. wodny, galaktyczny, zen. W takim otoczeniu specjaliści z Libetu prowadzą szkolenia praktyczne dotyczące aranżacji ciekawych posesji oraz wykonania wyjątkowo atrakcyjnych nawierzchni. Aby spotkania te były jeszcze bardziej inspirujące, są prowadzone w otwartym niedawno ogrodzie Libet Design. Ogród przy ul. Jadwigi Andrzejewskiej 7 w Łodzi powstał z myślą o projektantach i architektach. To właśnie tam, na powierzchni ponad dwóch i pół tysiąca metrów kwadratowych zaaranżowano szereg ekspozycji, prezentujących ciekawe, często niestandardowe rozwiązania - zarówno pod względem stylistycznym, jak i funkcjonalnym.

Fot. LibetFot. LibetTo wyjątkowe miejsce nie tylko inspiruje, ale przede wszystkim zmienia podejście do kostki brukowej jako materiału nawierzchniowego – mówi Dawid Kuptz, architekt i koordynator ds rozwoju rynku w Libecie - Mamy nadzieję, że pomoże również fachowcom zajmującym się na co dzień tworzeniem różnego rodzaju nawierzchni, znaleźć nowe pomysły i oryginalne sposoby na ich realizację.
REKLAMA:

Podczas zajęć brukarze oraz współpracownicy Libetu dowiadują się m.in. jakie techniczne i stylistyczne rozwiązania pasują do określonych posesji, jak w praktyce układać poszczególne rodzaje kostek i płyt tarasowych, jak stosować fugę żywiczną oraz wiele, wiele innych. Elementem szkoleń jest też zwiedzanie zakładu, w którym produkowane są między innymi płyty wet-cast oraz formy przestrzenne z betonu architektonicznego Libet Stampo.

W sezonie, w każdy poniedziałek ogród Libet Design zaprasza osoby prywatne, poszukujące ciekawych inspiracji przy urządzaniu własnej posesji, na indywidualne konsultacje z projektantami.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Libet
#wiadomości #ogrod #ogrody #szkolenia #zewnatrz_bud #kostka #libet

Więcej tematów: