Drutex idzie w górę

Podziel się:
Z przychodami ze sprzedaży 438 mln zł w 2012 roku, DRUTEX S.A. zajął 449 pozycję w zestawieniu Listy 500 magazynu Polityka, co stanowi awans o 31 miejsc w stosunku do roku ubiegłego. Ranking został ogłoszony po raz 20 i obejmuje największe polskie firmy sektora przemysłu, handlu i usług.

Tegoroczna lista największych polskich firm produkcyjnych, handlowych i usługowych uszeregowana została według przychodów ze sprzedaży przedsiębiorstw lub całych grup kapitałowych na podstawie informacji przedstawionych przez zarządy lub publikowanych na giełdzie. Oprócz przychodów ze sprzedaży w rankingu uwzględniono również przychody firm ogółem, zyski brutto oraz zatrudnienie.

Wysokie miejsce DRUTEX-u na liście 500 potwierdza niesłabnącą pozycję firmy na rynku, nawet w okresie spowolnienia gospodarczego. Firma jako jedyna z branży została zakwalifikowana do grona najlepszych i najbardziej zyskownych polskich przedsiębiorstw.
REKLAMA:

Cieszy nas awans na opublikowanej w tym roku Liście 500 Polityki Pokazuje on znaczenie i wartość wypracowanych przez nas w 2012 roku wyników finansowych. Kolejne sukcesy motywują nas do dalszej pracy i rozwoju. Doskonałą pozycję i siłę firmy potwierdzają nasze wzrosty w zakresie wyników finansowych chociażby w pierwszym kwartale br. Sukcesywnie zwiększamy również zatrudnienie i moce produkcyjne, czego przykładem jest realizowana przez nas inwestycja związana z budową Europejskiego Centrum Stolarki. Jestem przekonany, ze dzięki temu projektowi w przyszłym roku zanotujemy kolejne wzrosty na liście 500 - komentuje Leszek Gierszewski, Prezes DRUTEX.A.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Drutex
#okna #drzwi #wiadomości #okno #okna i drzwi #drutex #z pvc #ranking

Więcej tematów: