Aluplast Lider Rynku Stolarki 2013

Podziel się:
Dnia 10 września w warszawskim Centrum Konferencyjnym EXPO XXI odbyła się Gala Liderów Stolarki, podczas której wręczono dyplomy firmom, które w ubiegłym roku osiągnęły najwyższe przychody ze sprzedaży.

Tegorocznej gali towarzyszyło spotkanie klubu Forum 100 - szefów stu największych firm naszej branży, podczas którego zaprezentowana została sytuacja na rynku stolarki okienno-drzwiowej oraz prognozy na najbliższe miesiące. Jak podkreślał Pan Robert Klos z Centrum Analiz Branżowych, przyznane tytuły Liderów Rynku Stolarki są odzwierciedleniem faktycznie osiąganych przez firmy wyników sprzedaży w roku 2012, co jest bardzo obiektywnym kryterium.

Fot. AluplastFot. Aluplast
Chciałbym bardzo pogratulować Centrum Analiz Branżowych wytrwałości w działaniach mających na celu monitoring rynku stolarki budowlanej. Cieszymy się, że już kolejny rok z rzędu zdobywamy tytuł Lidera Rynku Stolarki w segmencie dostawców systemów okiennych z PVC. Mimo trudnego dla wielu firm z naszej branży ubiegłego roku udało nam się zwiększyć naszą sprzedaż i zamknąć ją na poziomie blisko 380 mln PLN – podsumował Marcin Szewczuk, Marketing Manager Aluplast sp. z o.o.. W sytuacji olbrzymiego „wysypu” różnego rodzaju wyróżnień i związanej z tym ich dewaluacji, niezwykle sobie cenimy tą inicjatywę podsumowującą układ sił w poszczególnych segmentach runku stolarki, w oparciu o obiektywne i mierzalne kryteria.
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Aluplast
#okna #drzwi #wiadomości #buduj z aluplastem #nagrody #okno #okna i drzwi #aluplast

Więcej tematów: