Nowa bateria Franke Fluence

Podziel się:
Opływowa, delikatna, o nowoczesnym, oryginalnym kształcie, w zgodzie z obowiązującym trendem nawiązującym do natury - to cechy charakteryzujące nową baterię Fluence, która dołączyła właśnie do bogatej oferty Franke.

 Fot. Franke Fot. Franke Bateria przyciąga uwagę i stanowi mocny element w kuchennej strefie wody. Jednak poza perfekcyjnym wzornictwem, jest ona również niezwykle praktyczna i poręczna. Ułatwia wszystkie codzienne prace w kuchni.

Dzięki trwałej głowicy ceramicznej oraz najwyższej jakości materiałom, z jakich została wykonana, wytrzyma nawet bardzo intensywną eksploatację, a odpowiednio pielęgnowana odwdzięczy się pięknym wyglądem przez długie lata codziennego użytkowania.
REKLAMA:


 Fot. Franke Fot. Franke Organiczny design baterii Fluence, inspirowany pięknem przyrody świetnie komponuje się z każdym zlewozmywakiem- zarówno stalowym, jak i kolorowym . Szczególnie efektownie prezentuje się w zestawieniu z ceramicznymi komorami do podbudowy marki Franke. Razem tworzą dobrany zestaw, który zamienia strefę wody w strefę elegancji i komfortu.
Bateria Franke Fluence występuje w dwóch wersjach- ze stałą oraz wyciąganą wylewką.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Franke
#armatura #baterie #wnetrza #franke #produkty #Armatura, wanny, natryski - inspiracje

Więcej tematów: