Red Dot Award dla Pfleiderer

Podziel się:
Laminat Duropal-HPL SolidColor XTreme został wyróżniony prestiżową „Red Dot Award” - jednym z najważniejszych laurów świata wzornictwa i projektowania. Ta wyjątkowa, pożądana przez wszystkich designerów nagroda, na ręce przedstawicieli firmy Pfleiderer trafi 3 lipca 2017 r. - podczas uroczystej Gali rozdania Red Dot.

Fot. PfleidererFot. PfleidererFot. PfleidererFot. Pfleiderer
Peter Zec, inicjator i przewodniczący konkursu Red Dot tak uzasadnił przyznanie nagrody produktowi Pfleiderer: „Z powodzeniem zmierzyli się oni w najbardziej znanym na świecie konkursie wzornictwa z najlepszymi graczami w branży”. Mało tego, w osobistym piśmie Peter Zec ogłosił również, że Duropal-HPL SolidColor XTreme będzie prezentowany przez rok w Muzeum Red Dot Design w Essen - jak mówi - „ w największym muzeum współczesnego wzornictwa”.
REKLAMA:

Nagrody Red Dot przyznawane są od 62 lat za wysoką jakość i innowacyjność produktów. To zdecydowanie najważniejsza nagroda w dziedzinie projektowania i wzornictwa użytkowego na świecie, a zarazem - jeden z najbardziej prestiżowych symboli jakości. O przyznaniu nagród decydowało szacowne jury, w którego skład wchodzi 39 ekspertów z całego świata.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Pfleiderer
#wiadomości #nagrody #wnetrza #pfleiderer

Więcej tematów: