Kludi poszerza swoją ofertę o nowy kolor armatury KLUDI BALANCE BLACK

Podziel się:
Dobra wiadomość dla wielbicieli pięknego designu. Jeden z bestsellerów marki KLUDI, seria BALANCE, jest już dostępna w kolorze czarnym! Intrygująca forma w połączeniu z modną kolorystyką to propozycja dla wszystkich, którzy cenią niebanalne rozwiązania w łazienkowym wnętrzu.

Fot. KludiFot. Kludi
Starannie dobrane dodatki stanowią ważny element każdej aranżacji. Kreują określony charakter, a jednocześnie - nadają ton pozostałym elementom wnętrza. Gra kolorami to świetny sposób na piękne wnętrze, a jednocześnie – kreatywna zabawa, która może okazać się przyjemnością dla niejednego z nas. Baterie o powierzchni czarny mat idealnie współgrają z jasną aranżacją, przełamując dominującą kolorystykę. Czarne baterie umywalkowe świetnie odnajdą się w towarzystwie białej ceramiki o soft-purystycznych kształtach. W strefie natrysku piękny design możemy wprowadzić poprzez zestawienie czarnej armatury z białą powierzchnią ścian. Zamiast tradycyjnych płytek, możemy zdecydować się na pobielaną, rustykalną cegłę, która stworzy dodatkowy, intrygujący klimat. Kabina typu walki-in o czarnych profilach doskonale dopełni całość.

Oprócz idealnych połączeń kolorystycznych, liczy się jakość wykonania i funkcjonalność poszczególnych elementów aranżacji. Baterie z tej serii cechują przemyślane detale – ergonomiczny, uniesiony do góry uchwyt, lekko pochylony korpus baterii oraz precyzyjnie wykonana powierzchnia - odporna na uszkodzenia i łatwa w pielęgnacji.
REKLAMA:

Aranżacja łazienki to nie lada wyzwanie. Dobrze przemyślany projekt i odpowiedni dobór produktów - to nie wszystko. Dziś liczy się również odpowiedni klimat wnętrza. Warto więc sięgać po ciekawe dodatki i nie bać się odważnych zestawień. Pomogą nam one osiągnąć niebanalny efekt – łazienkę wyrazistą, o wyjątkowym charakterze.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Kludi
#wiadomości #armatura #instalacje #kludi

Więcej tematów: