Nowa, kompaktowa przepompownia Aqualift S Basic

Podziel się:
KESSEL wprowadził na rynek ekonomiczną wersję kompaktowej przepompowni do ścieków szarych (niefekalnych) - Aqualift S Basic. Urządzenie to doskonale sprawdzi się do odprowadzania ścieków z pomieszczeń wyposażonych w umywalki, pralki, zmywarki i prysznice.

KESSEL uzupełnił rodzinę kompaktowych przepompowni Aqualift F Basic o wersję S, przeznaczoną do ścieków szarych, bez fekaliów.

Przepompownia Aqualift S Basic zamontowana na zewnątrz budynku. Fot. KesselPrzepompownia Aqualift S Basic zamontowana na zewnątrz budynku. Fot. Kessel
Najnowocześniejsza przepompownia ścieków w wersji podstawowej
Aqualift S Basic wyposażona jest w zbiornik z tworzywa sztucznego o dużej pojemności, najnowocześniejsze pompy oraz szybkozłącza, umożliwiające demontaż pomp bez użycia narzędzi.
REKLAMA:

Dostępna jest wersja jednopompowa Mono oraz dwupompowa Duo (pompy GTF 600 lub GTF 1250 z wirnikiem z wolnym przelotem 30 mm). Wszystkie modele są sterowane za pomocą przełączników pływakowych, natomiast wersję Tronic wyposażono w jednostkę sterowania Basic z systemem samodiagnozy (SDS) i podtrzymaniem bateryjnym.

Przepompownia Aqualift S Basic wersja Mono z pompą GTF 600. Fot. KesselPrzepompownia Aqualift S Basic wersja Mono z pompą GTF 600. Fot. Kessel

Elastyczna, bezproblemowa zabudowa

Konstrukcja zbiornika przepompowni Aqualift S Basic umożliwia zarówno zabudowę wolnostojącą wewnątrz budynku, jak i montaż w gruncie poza budynkiem, z uwzględnieniem lokalnej głębokości przemarzania. Zwiększenie głębokości zabudowy można uzyskać stosując jedną lub dwie przedłużki, z których każda ma możliwość regulacji od 140 do 440 mm.

Zbiornik z polietylenu posiada z trzech stron płaszczyzny do wycięcia otworów na króćce dopływu ścieków Ø 110/160 mm, przewodu wentylacyjnego i kanału kablowego.

Przykręcana śrubami polimerowa pokrywa ma klasę obciążenia 300 kg i jest wodoszczelna oraz gazoszczelna.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: KESSEL
#instalacje #kessel #woda #pompa #produkty #Instalacje wodne

Więcej tematów: