Firma SPOT Light wyznacza trendy na targach ŚWIATŁO 2012

Podziel się:
Kolejny raz firma SPOT Light wróciła z targów ŚWIATŁO 2012 z cenną nagrodą. Tym razem uznanie Jury zyskała niezwykle dekoracyjna kolekcja oczek stropowych LED Cristal Dream. Nowoczesne rozwiązanie źródła światła w technologii LED oraz kunsztowną formę wzorów nagrodzono II miejscem w konkursie Najlepszy Wybór Targów Światło 2012, w kategorii LED-y i ich zastosowanie.

Stoisko firmy SPOT Light na targach ŚWIATŁO 2012 w Warszawie Fot. SPOT LightStoisko firmy SPOT Light na targach ŚWIATŁO 2012 w Warszawie Fot. SPOT LightTargi ŚWIATŁO 2012 odbyły się w dniach 12-14 marca br. w Warszawie. Było to wyjątkowe XX jubileuszowe wydarzenie, które zgromadziło ponad trzystu wystawców z Polski i zagranicy. Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego od lat skupiają liderów w produkcji i dystrybucji produktów oświetleniowych. Promocja targów oraz ich cykliczność sprawiły, że stały się one największym wydarzeniem branżowym w Europie Środkowowschodniej. Ich dwudziestoletnia tradycja, prestiż oraz skala decydują o tym, że coraz częściej uczestniczą w nim zwiedzający z całego świata.

Firma SPOT Light od lat w roli Złotego Sponsora wspiera organizatorów targów ŚWIATŁO oraz rokrocznie prezentuje na nich swoje renomowane produkty. To duże wydarzenie z branży oświetleniowej umożliwia firmie wyeksponowanie produktów wytyczających nowe kierunki w designie oświetleniowym i wzorniczych trendach. Tegoroczna edycja jednego z największych w Europie wydarzeń branżowych pozwoliła na zaprezentowanie rozszerzonego asortymentu lamp i opraw LED. Na imponującym, pod względem wymiarów i ekspozycji stoisku, które zajęło II miejsce w konkursie na najlepsze stoisko targów, firma pokazała wiele debiutanckich modeli żyrandoli oraz technicznego oświetlenia LED. Wśród kolekcji znalazła się seria energooszczędnych, wiszących i stojących lamp Ball. Na targach zaprezentowano również wysmukłe Toro, klimatyczne plafony El Grado, pełne temperamentu oświetlenie Ripoli oraz misternie wykonane żyrandole i kinkiety Alcaras i Astra. Na stoisku zaprezentowano szereg innowacyjnych nowości, które znajdą się w najnowszym katalogu firmy. Pokazane podczas targów oczka LED Cristal Dream, o niezwykle kunsztownej formie i dużych możliwościach kreowania przestrzeni nagrodzono prestiżowym II miejscem w konkursie Najlepszy Wybór Targów ŚWIATŁO 2012, w kategorii LED-y i ich zastosowanie.
REKLAMA:

Nagrodę dla LED Cristal Dream w konkursie Najlepszy Wybór Targów ŚWIATŁO 2012 odbiera Prezes Zarządu  firmy SPOT Light Pan Mariusz Cichoń Fot. SPOT LightNagrodę dla LED Cristal Dream w konkursie Najlepszy Wybór Targów ŚWIATŁO 2012 odbiera Prezes Zarządu firmy SPOT Light Pan Mariusz Cichoń Fot. SPOT Light– Targi ŚWIATŁO to ciekawe pod każdym względem wydarzenie branżowe. Umożliwia ono zaprezentowanie bogatego portfolio naszych produktów ogromnej liczbie zwiedzających. Pozwala także inspirować projektantów i architektów wnętrz formą, zastosowaniem i kolorem lamp. To okazja do wymiany doświadczeń i rozmowy na temat oczekiwań wobec oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego. Targi traktujemy również jako arenę, na której możemy wypowiedzieć się na temat tendencji w designie oświetleniowym. W prezentowanych nowościach – oprawach i technologiach oświetleniowych staramy się wyznaczać nowoczesne kierunki. Cieszymy się z uznania i dużego zainteresowania naszą autorską kolekcją Ball, którą wzbogacono o nowe modele. Ogromną radość sprawiła nam również ważna nagroda dla oczek stropowych LED Cristal Dream. Drugim miejscem w prestiżowym konkursie doceniono naszą wizję finezyjnych opraw LED – mówi Christian Ortlieb, właściciel firmy SPOT Light

Od 16 lat firma SPOT Light wytycza nowe kierunki we wzornictwie oświetleniowym. Ciągły rozwój i nowe inwestycje sprawiają, że produkty SPOT Light coraz szybciej trafiają do koneserów markowego oświetlenia
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: SPOT Light
#wiadomości #targi #instalacje #oswietlenie #spot_light

Więcej tematów: