Rusza III edycja „Akademii Yawal”

Podziel się:
Dbałość o zwiększanie wiedzy odbiorców na temat oferowanych rozwiązań, jest istotnym elementem funkcjonowania profesjonalnego przedsiębiorstwa. W ramach tegorocznej edycji „Akademii Yawal”, organizowanej przez firmę Yawal S.A., rusza kolejny cykl szkoleń skierowanych do firm, pracowników produkcji, konstruktorów i projektantów.

„Akademia Yawal” to cykl szkoleń zapewniających uczestnikom fachowe wsparcie i wiedzę niezbędną zarówno na etapie projektowania, jak i montażu konstrukcji aluminiowych. Na spotkaniach prezentowane są również najnowsze stosowane w branży rozwiązania, a szczególny nacisk kładziony jest na szkolenia praktyczne, prowadzone na nowoczesnych maszynach dostarczanych przez renomowanych producentów.

Partnerami kursów są zawsze znane i cenione w branży budowlanej firmy, współpracujące z Yawal S.A. W tym roku będą to: producent silikonów – SIKA oraz firmy Roto i Sobinco, oferujące okucia budowlane. Wszystkie szkolenia prefabrykacji przeprowadzane zostaną na maszynach firmy Elumatec. Nowością tegorocznej, III edycji „Akademii Yawal” będą szkolenia z montażu stolarki aluminiowej – okien oraz drzwi montowanych w murze – ich Partnerami będą firmy Soudal i Wienerberger, który udostępnił materiał oraz zbudował specjalne modele do montażu. Rozwiązanie Wienerberger – nowoczesny system Porotherm DRYFIX – posłużył do wzniesienia 3-warstwowych murków treningowych. Porotherm DRYFIX, przeznaczony do budowy ścian zewnętrznych nośnych z dociepleniem oraz wewnętrznych ścian nośnych, to nowoczesny system murowania szlifowanych pustaków ceramicznych na cienkowarstwową zaprawę murarską w piance. W systemie stosowane są pustaki Porotherm DRYFIX – cegły o idealnie gładkich, specjalnie szlifowanych powierzchniach poziomych.
REKLAMA:

Szkolenia prowadzone w „Akademii Yawal” skierowane są do szerokiego grona odbiorców – w ramach szkoleń produkcyjno-montażowych zrealizowany zostanie cykl 8 spotkań, odbywający się w każdy czwartek i piątek, począwszy od 7 lutego 2013 roku.

W marcu 2013 roku zorganizowane zostaną szkolenia dla konstruktorów. Partnerami spotkań będą firmy IGP – producent farb proszkowych, Orgadata – dostarczająca profesjonalne oprogramowanie oraz firmy Sobinco i Esco, działające w sektorze okuć budowlanych. Marzec to również miesiąc, w którym Yawal przeprowadzi prezentacje dla właścicieli firm – Partnerami tej części spotkań będą firmy IGP, Orgadata, Sika, Sobinco oraz producent szkła – firma Guardian.

W ramach „Akademii Yawal” zorganizowane zostaną też indywidualne szkolenia skierowane dla firm. Dokładne terminy tych spotkań można ustalać z odpowiedzialnym za dany obszar Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży. Szczegółowe informacje na temat terminów i tematów spotkań „Akademii Yawal” znajdują się na stronie internetowej www.yawal.com

Zapraszamy do udziału w szkoleniach!
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Yawal
#okna #drzwi #wiadomości #okno #okna i drzwi #szkolenia #fasada #yawal #aluminium

Więcej tematów: