Program Instalator firmy Viessmann

Podziel się:
Firma Viessmann zaprasza do Programu Instalator, który adresuje do najbardziej profesjonalnie działających firm wykonawczych z zakresu instalacji grzewczych w Polsce. Najwyższa jakość i dążenie do perfekcji to jedna z głównych zasad działania firmy. We współpracy przyświeca producentowi zasada partnerstwa i uczciwości w celu osiągnięcia wspólnego sukcesu. Z tego właśnie powodu Viessmann postanowił dodatkowo premiować Państwa aktywność zawodową.

Program Instalator firmy ViessmannNa czym polega Program Instalator?
Uczestnictwo w Programie zmienia w codziennym funkcjonowaniu w zasadzie jedną rzecz - od tej pory za zakup produktów firmy Viessmann otrzymacie dodatkową premię na specjalnie przygotowaną dla Państwa kartę płatniczą Bonus. To jej posiadać decyduje na co premia na karcie zostanie wykorzystana. Firma Viessmann cyklicznie będzie wprowadzać specjalne promocje dla uczestników Programu.

Kto może przystąpić do Programu Instalator?
Do Programu Instalator zapraszane są firmy wykonawczo - instalacyjne, które dokonają zakupu i montażu na terenie RP produktów marki Viessmann i które nie wiąże z firmą Viessmann wcześniej podjęta współpraca handlowa.
REKLAMA:

Jak otrzymać Kartę Bonus?
Aby otrzymać kartę płatniczą należy przystąpić do Programu INSTALATOR wypełniając zgłoszenie uczestnictwa i przekazać je przedstawicielowi firmy Viessmann. Na tej podstawie zostaniecie Państwo zarejestrowani w Programie oraz zostanie przekazana Państwu specjalna przygotowana karta płatnicza Bonus.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Viessmann
#wiadomości #instalacje #viessmann #programy_lojal

Więcej tematów: