Finał III edycji Olimpiady Budowlanej już 7 kwietnia!

Podziel się:
Olimpiada Budowlana składała się z trzech etapów następujących po sobie. Pierwsze dwa odbyły się wirtualnie, na specjalnie przygotowanej w tym celu platformie www.olimpiada.budowlana.mwsl.eu.

Fot. Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we WrocławiuFot. Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we WrocławiuUczestnicy pierwszego i drugiego etapu zmierzyli się z testem. W pierwszym - poprawna odpowiedź była tylko jedna, w drugim z kolei - dobrych odpowiedzi odnoszących się do jednego pytania było już kilka. Pytania zamieszczone w teście sprawdzały wiedzę kandydatów z zakresu budownictwa, a dodatkowym utrudnieniem był uciekający czas. Finaliści wyłonieni zostali na podstawie ilości poprawnych odpowiedzi, których udzielili, a spośród uczestników którzy uzyskali taką samą liczbę punktów decydującym kryterium był czas ukończenia testu.

Finał Olimpiady odbędzie się 07.04.2016 r. o godzinie 10:00 w MWSLiT we Wrocławiu, przy ulicy Sołtysowickiej19B. Uczestnikom konkursu zostanie przedstawiony konkretny problem budowlany, który będą musieli rozwiązać, a także uzasadnić swój wybór. Zadanie finałowe jest skonstruowane w taki sposób, aby każdy z uczestników, w oparciu o własną wiedzę, mógł sobie z nim bez trudu poradzić. Konkurencja wśród uczniów jest ogromna, a ich zaangażowanie, inteligencja i kreatywność robią wielkie wrażenie.
REKLAMA:

Tegoroczną edycję Olimpiady Budowlanej wspierają firmy: PB INTER-SYSTEM S.A oddział we Wrocławiu oraz SKANSKA, oddział we Wrocławiu.

Patronat medialny objęły firmy: Obud.pl; Forum.obud.pl; Bud-forum.pl; Budnet.pl; Budnews.tv; Budowa.org; Budownictwo.org; Styropian.biz; Budownictwopolskie.pl; Budowlano-remontowy.pl; 4budowlani.pl.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu
#wiadomości #nagrody #ściany #konkursy

Więcej tematów: