Dwa produkty Sanplast nominowane w konkursie Dobry Wzór

Podziel się:
Piękny wygląd, materiały czerpiące z natury, ponadczasowość i niekwestionowany styl – takie są produkty Sanplast rekomendowane do konkursu Dobry Wzór 2019. Tym razem o laury będą ubiegać się wanna Natur Mineral i wanna przyścienna kompletna serii Luxo. To już kolejna edycja tego prestiżowego plebiscytu wzorniczego.

Fot. SanplastFot. Sanplast
Dobry Wzór to najstarszy i najbardziej wiarygodny polski konkurs wzorniczy. Już od 26 lat wyróżniane są w nim produkty wskazywane przez ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego na podstawie stałego monitoringu rynku. Za plebiscytem nie stoją sponsorzy, a odbywa się on na podstawie wiedzy specjalistów, ich znajomości rynku, projektowania i trendów. Tym bardziej cieszy nominowanie do lauru już po raz kolejny produktów Sanplast S.A.

Do plebiscytu rekomendowane zostały dwa produkty Sanplast – wanna owalna wolnostojąca Natur Mineral i wanna przyścienna kompletna Luxo.
REKLAMA:

Cała linia Natur Mineral obejmuje ekskluzywne produkty, które stworzono przy użyciu materiału naturalnego pochodzenia, którego głównym składnikiem jest dolomit. Dzięki temu wanny z tej serii cechują się wysmakowanym, nietuzinkowym designem, a także doskonałymi właściwościami użytkowymi. Ich powierzchnia jest odporna na odbarwienia, plamy, zarysowania i ścieranie. Dodatkowo, wolnostojąca wanna Natur Mineral nadaje łazience luksusowego charakteru i zamienia ją w ekskluzywny salon kąpielowy.

Drugi z produktów rekomendowanych do konkursu Dobry Wzór, to wanna przyścienna kompetna Luxo charakteryzująca się delikatnym designem. Lekkie zaokrąglenia wanny, poszerzenie jednego z rantów i 45 cm głębokość, sprawiają, że produkt cechuje się niebanalną estetyką i pietyzmem wykonania. To propozycja dla wszystkich ceniących elegancję i zwracających uwagę na jakość materiałów. Najwyższej jakości akryl sanitarny, z którego wykonano wannę Luxo, jest nie tylko ciepły w dotyku, ale też niezwykle trwały, co sprawia, że wanna zachowuje swoje właściwości estetyczne przez wiele lat.

Dobry Wzór jest pierwszym polskim konkursem wyróżniającym najlepiej zaprojektowane produkty i usługi. Organizowany jest przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego już od 26 lat. Nagrody przyznawane są w jednej z siedmiu kategorii, a w każdej z nich zwycięzcy są wyłaniani przez multidyscyplinarne jury oraz ekspertów. Tego, czy produkty Sanplast zdobędą certyfikat i znak Dobry Wzór dowiemy się jesienią – w październiku odbędzie się uroczysta gala finałowa, podczas której zostaną ogłoszeni laureaci, a całe wydarzenie będzie połączona z wernisażem wystawy finalistów.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Sanplast
#wiadomości #nagrody #wnetrza #konkursy #sanplast

Więcej tematów: