Wiertarko-mieszarka GRAPHITE 58G605

Podziel się:
Wiertarko-mieszarka GRAPHITE 59G020 to kolejne urządzenie znanej marki kierowane do użytkowników profesjonalnych. Dwufunkcyjne elektronarzędzie świetnie odnajdzie się w trudnych warunkach na budowie i w warsztacie.

Fot. GraphiteFot. GraphiteDo napędu najnowszej wiertarko-mieszarki GRAPHITE 59G020 użyto stabilnego silnika elektrycznego o mocy 850W. Zastosowanie przekładni zapewniającej wysoki moment obrotowy w połączeniu z dużym zapasem mocy jednostki napędowej sprawiają, że elektronarzędzie cechuje się wysoką trwałością mechaniczną. Dopełnieniem profesjonalnego charakteru urządzenia jest brak luzów na wrzecionie zapewniający optymalne parametry wiercenia w stali. Prędkości obrotowa w zakresie 0-500 obr/min regulowana jest stopniem nacisku na przycisk włącznika.
REKLAMA:

Uchwyt wiertarski elektronarzędzia pozwala na regulację w zakresie 1,5 – 13 mm. Po zainstalowaniu specjalnej rękojeści (dostępnej w zestawie) urządzenie umożliwia mieszanie zapraw mieszadłem z trzpieniem M14. Ergonomiczna rękojeść oraz intuicyjnie ulokowany włącznik pracy ciągłej zapewniają niezbędny komfort użytkowania. Wiertarko-mieszarka GRAPHITE dostarczana jest w wygodniej walizce transportowej z dwoma rodzajami rękojeści pomocniczych oraz zestawem akcesoriów.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Graphite
#maszyny #narzedzie_elektryczne #graphite #produkty #Elektronarzędzia

Więcej tematów: