Panele PUZZLE marki Dunes

Podziel się:
Uporządkowane, ale nie nudne? Jak najbardziej! Aranżacje ścian wykonane przy zastosowaniu trójwymiarowych paneli PUZZLE pomogą nadać wnętrzom indywidualny charakter. Nowość firmy Dunes pozwala połączyć harmonię i niepowtarzalny styl dekoracji, wprowadzając w pomieszczeniach wyjątkowy, przestrzenny klimat.

 Fot. Dunes Fot. Dunes Tworzenie przemyślanej aranżacji wnętrz to nie lada wyzwanie. Aby idealnie dopasować do siebie poszczególne elementy wystroju należy stosować rozwiązania, które nadadzą otoczeniu spójnego charakteru, nie rezygnując przy tym z oryginalnych, ożywiających całość propozycji. Takim oryginalnym pomysłem z dopasowanymi elementami są trójwymiarowe panele ścienne PUZZLE dostępne w ofercie Dunes.

Wyzwolić kreatywność!
Trójwymiarowe panele dekoracyjne PUZZLE marki Dunes wzorowane są na charakterystycznym kształcie elementów popularnej na całym świecie gry. Nawiązująca do niej dekoracja ścian będzie się wspaniale prezentować w pokoju dziecięcym, który jest miejscem niezliczonych zabaw naszych pociech. Dodatkową atrakcją będzie na pewno możliwość dowolnego pomalowania paneli tak, aby jeszcze bardziej przypominały prawdziwą układankę, na przykład odwzorowując wizerunek ulubionego bohatera.
Propozycja firmy Dunes to także doskonały pomysł na aranżację takich przestrzeni, jak biura czy pracownie. Wzór kojarzący się z niezwykłym procesem tworzenia z pewnością będzie w nich dodatkowo inspirował do kreatywnego myślenia i poszukiwania najlepszych pomysłów.
REKLAMA:

 Fot. Dunes Fot. Dunes Dobrze się składa…
Oprócz wzoru, panele PUZZLE firmy Dunes łączy z popularną grą także łatwy montaż, przypominający przyklejanie płyt kartonowo-gipsowych. Prace te można powierzyć fachowcom lub wykonać je samemu, korzystając z dostępnego na stronie producenta filmu instruktażowego. Pojedyncze panele dostępne są w wymiarach 80 x 80 x 1,5-2,3 cm, a do ich produkcji firma Dunes wykorzystuje wysokogatunkowy gips, wzmocniony dodatkowo włóknem szklanym. Zapewnia to optymalny balans między wagą i wytrzymałością dekoracji. Materiał ten jest również całkowicie ekologiczny oraz niepalny, nie zawiera toksyn ani związków lotnych.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Dunes
#wnetrza #na sciany #do dekorowanie #panel #dunes #produkty #Dekoracje i dodatki we wnętrzu

Więcej tematów: