<

Jak drzwiami oddzielić kuchnię od salonu?

Drzwi przejściowe S1200 w wersji z kwadratowymi szprosami od Raumplus czyli kuchnia praktycznie zamknięta.

Więcej...

Sofa czy narożnik, co wybrać do salonu?

Salon, bez względu na to czy jest duży czy mały, odgrywa w każdym domu najistotniejszą rolę. Jest domowym centrum wypoczynku i spotkań całej rodziny, dlatego też tak ważne jest jego odpowiednie wyposażenie. A co stanowi główną część salonu?

Więcej...

Jaką sofę wybrać do salonu?

Kolor ścian, podłogi i odpowiednie oświetlenie to podstawowe elementy, na które należy zwrócić uwagę urządzając własne mieszkanie

Więcej...

Grzejnik PURMO AURA BENCH

Purmo Aura Bench to nowy grzejnik konwektorowy marki Purmo, który łączy zalety wydajnego źródła ciepła oraz wygodnego mebla.

Więcej...

Modny abażur odmieni wnętrze

Z roku na rok coraz modniejsze stają się już nie tyle same lampy, co ich oryginalne abażury, klosze czy oprawy.

Więcej...

Na co zwracać uwagę, wybierając lampę?

Każdy kolejny sezon we wnętrzach zazwyczaj przynosi świeży powiew nowości, oryginalnych projektów czy równie nietuzinkowych modeli.

Więcej...

Wicepremier Piechociński z wizytą w Grupie Paradyż

W poniedziałek, 17 marca, wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński spotkał się w Opocznie z zarządem Grupy Paradyż oraz gośćmi z regionu łódzkiego.

Więcej...

Zaprojektuj wizję ognia - konkurs

Potentat w produkcji szkła kominkowego Schott i magazyn „Świat Kominków” zapraszają do wspólnej zabawy w konkursie pod hasłem „Zaprojektuj wizję ognia”.

Więcej...

Meble do salonu

Salon to przestrzeń wspólna wszystkich domowników, dlatego każdy pozostawia w niej coś swojego, by mieć to pod ręką lub też dla ozdoby...

Więcej...

Stosowanie kolorów w architekturze wnętrz

Barwa jest wrażeniem. Mózg człowieka rozpoznaje ją, kiedy oko odbiera fale elektromagnetyczne z zakresu około 380nm do 780nm...

Więcej...
Loading...